Logo २०८० असोज १४ आइतबार
फिल्ममा जमिरहेका कोरियोग्राफर शिशिरको निर्देशनमा तयार अर्को सशक्त म्यूजिक भिडियो ‘माया गर्छु म’ रिलिज

फिल्ममा जमिरहेका कोरियोग्राफर शिशिरको निर्देशनमा तयार अर्को सशक्त म्यूजिक भिडियो ‘माया गर्छु म’ रिलिज


infotainment प्रकाशित मिति : बुधबार, जेष्ठ २४ २०८०

काठमाडौँ । गायक देबेन्द्र बरालको स्वर रहेको माया गर्छु मको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । डिपी खनालका शब्द तथा गायक बरालकै संगीत रहेको सार्वजनिक गीतमा बच्छा यादवको एरेन्ज, कुमार केसीको मिक्सिगं तथा मास्टरिङ रहेको सार्वजनिक गीतमा मोडलद्धय मिस पवी र कृष्ण श्रेष्ठको अभिनय रहेको छ । भिडियोले एकोहोरो मायामा परेका प्रेमीको माया र त्यागलाई देखाउन खोजेको छ ।

प्रेमीले प्रेमिकाको वर्णन गरेर नथाकेको गीतले एकोहोरो मायामा डुब्ने प्रेमीको सफा मन भित्र पलाएको मायालाई अहिलेका चर्चित निर्देशक शिशिर खातीले गज्जब तरिकाले भिडियोमा उतारेका छन् । जसमा अष्ट्रेलियामा बस्दै आएका पोखराका कृष्ण र पछिल्लो समय चर्चाको शिखरमा रहेकी सुन्दरी टिकटकर मिस पवी गज्जबसाग खुलेर अभिनय गरेका छन् ।

कृष्ण ४ महिना अघि छुट्टीमा नेपाल आएको मौकामा चित्लाङमा भिडियो छायांकन गरेर फर्किएका थिए । अष्ट्रेलियन सिरिज र ब्याड बिहेवियर,टर्नअप द भोल्युम, लगायतका अष्ट्रेलियन ड्रामा कोरशका रुपमा काम गरिसकेका कृष्ण अष्ट्रेलियाको मेलवर्नमा बस्दै आएका छन् । उनले एमपिए अध्ययन गरेका छन् । उनीसँग हलिउडको शान्ताराम वेभ सिरिजमा काम गरिसकेको अनुभव पनि छ ।

सार्वजनिक गीतमा दाबा तामाङको कोरियोग्राफी रहेको छ भने शंकल भुजेलको छायाकंन तथा मनोज कार्कीको सम्पादन रहेको छ । त्यस्तै मिक्सिङ तथा मास्टरिङ कुमार केसीको रहेको भिडियोको कन्सेप्ट निर्देशक शिशिरकै रहेकै रहेको छ । फिल्मी शैलीमा तयार पारिएको माया गर्छु मको भिडियो निर्देशक खातीकै अफिसियल च्यानलबाट बजारमा आएको हो ।

करिब ६ दर्जन बढी म्यूजिक भिडियोको निर्देशन गरिसकेका शिशिरले फिल्मका गीतहरुमा पनि कोरियोग्राफी गर्दै आइरहेका छन् । चकलेटी नायक प्रदिप खड्काको फिल्म ‘लभ स्टेशन’मा समावेश गरिएको ‘तिमीले हेर्ने जुन, मेरो आँगनीमा’ गीतमा कोरियोग्राफीको जिम्मेवारी सम्हालेका शिशिरले आर्यन सिग्देलको चचहुई र हालै प्रर्दशनमा आएको फिल्म डिसेम्बर फल्समा काम गरिसकेका छन् ।

म्यूजिक भिडियो निर्देशन तथा कोरियोग्राफीलाई एकसाथ अगाडि बढाइरहेका निर्देशक खाती पछिल्लो समय ब्यस्त म्यूजिक भिडियो निर्देशकका रुपमा चिनिन्छन् । शिशिरले रोमियो, तिमी सँग, लभ स्टेशन, जानी नजानी, चचहुई, कप्स र रानी जस्ता फिल्मका गीतहरुमा कोरियोग्राफी गरेर आफ्नो अब्बल काम देखाइसकेका छन् ।

जसका कारण पनि उनी म्यूजिक भिडियोको निर्देशनमा खोजीने र रुचाइने निर्देशकका रुपमा परिचित छन् । उनै शिशिरको निर्देशन रहेको माया गर्छु मको भिडियो हेर्नुहोस् ।

प्रतिकृया दिनुहोस

सम्बन्धित समाचार
ट्रेन्डिङ
चर्चित
ताजा अपडेट

हाम्रो बारेमा

इन्टरनेटसँग जोडिएको पत्रकारिता मानव समाज तथा व्यक्तिका अभिन्न अंगको रूपमा स्थापित भइसकेको छ ।

हाम्रो टिम

अध्यक्ष : भलकाजी राई
संस्थापक सम्पादक : गेल्जेन शेर्पा
सम्पादक : एस. थुलुङ
फोटो पत्रकार : लोक बहादुर राई
बजार प्रतिनिधि : चर्ण कुमारी राई
संवाददाता :
-इन्द्र कुमारी राई
-सुमन राई
आईटी: प्रकाशचन्द्र जाेशी

सम्पर्क

ठेगाना : कपन, काठमाडौं
Email : infotainmentnepal1122@gmail.com
Phone: 9851135525
Mobile : 9843746072, 9851057920
9843591809
सूचना विभाग दर्ता नम्बर : २९६८/ २०७८/७९

सामाजिक सञ्जाल

All right reserved by- Solu sarokar Media Pvt. ltd.  |  Site by : SobizTrend