Logo २०८१ जेष्ठ ६ आइतबार
नेपाल आदिवासी जनजाती महासंघ अमेरिका (फिप्ना) को आयोजनामा भेटघाट तथा अन्तरक्रियात्मक छलफल सम्पन्न

नेपाल आदिवासी जनजाती महासंघ अमेरिका (फिप्ना) को आयोजनामा भेटघाट तथा अन्तरक्रियात्मक छलफल सम्पन्न


infotainment प्रकाशित मिति : आइतबार, चैत्र १८ २०८०

मार्च २८, २०२४ विहिवारका दिन न्युयोर्कको ज्याक्सन हाईट्स स्थित घ्यामेसुल्दो सेवा संस्थाको कार्यालयको सभाहलमा नेपाल आदिवासी जनजाती महासंघ अमेरिकाको आयोजनामा भेटघाट तथा अन्तरक्रियात्मक छलफल कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । महासंघका अध्यक्ष तोरण गुरुंगको अध्यक्षतामा सुरुवात भएको कार्यक्रममा फिप्नाका वरिष्ठ उपाध्यक्ष तुल बहादुर तामाङले स्वागत मन्तव्य राखेका थिए । भने कार्यक्रमको सचांलन महासचिव दिपक चौधरीले गर्नुभएको थियो !

भेटघाट तथा अन्तरक्रियात्मक छलफल कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि ललितपुर उपमहानगरपालीका का मेयर चिरी वावु महर्जन , फिप्नाका सदस्य संस्थाका अध्यक्षहरु, सल्लाहकार , नेपाल सरकारका पुर्व पर्याटन सदभावना दुत केशव राम राई ,एनआरएनए न्यूयोर्क च्याप्टरका अध्यक्ष हेमन्त मल्ल , नेपाली अमेरिकन कलाकार सघंकी अध्यक्ष वसन्ती राई शेर्पा केदुक यु एस ए का जनेरल सेकरीटरी साङ दोर्जे शेर्पा ,हेलो अमेरीका अन लाईन टि,भी र प्रस्तुता र किरातयाकथुङ चुमलुङ यु एस ए का निवर्तमान अध्यक्ष सुमन थामसुङ ,गुरुङ (तमु) सोसाईटी यु,एस,ए अध्यक्ष ओम गुरुङ,युक्रा युनाईटेड किरात अर्गनाईजेशन अफ अमेरिका न्युयोर्क च्याप्टर अध्यक्ष ममता खालीङ राई ,ओर्ल्ड नेवा गुठठी उपअध्यक्ष र नेपाली अमेरिका समाजका निवर्तमान अध्यक्ष समिर महर्जन , फिप्नाका पुर्व महासचीव र नेवा गुठ्ठी न्युयोर्कको संस्थापक अध्यक्ष आदित्य महर्जन , अन्तरामाईनोरिटी ईम्पावरमेन्ट नेटवर्क यु एस ए ,का अध्यक्ष श्याम कार्की , कबिता ,गित लेखक र सामजिक कार्यकर्ता गिता खत्री , डान्स डाईरेक्टर गोबिन्द राई , शेर्पा केदुकका निवर्तमान अध्यक्ष उर्गेन शेर्पा , तमाङ सोसाईटी निवर्तमान अध्यक्ष छेवाङ तमाङ , सोसियल अक्टिभिष्ठ बिश्णु राणा मगर , कलेज पोईन्ट सिबिक एण्ड ट्याक्सपेयर एसोसियसन अध्यक्ष ,एसियन एडभाईजर काउन्सिल फर, एन वाई सि मेयर एरिक याडम्स हामी नेपाली गोलोवल सेन्टरल पहिलो उपअध्यक्ष नवराज केसी र अन्य अतिथीहरू एवं आमणन्त्रित ब्यक्तित्वहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

आफ्नो क्षेत्रको जनताको विश्वास जित्न सफल ललितपुर उपमहानगर पालीका का मेयर चिरी वावु महर्जन लतितपुर उपमहानगरपालिकामा ३ पटक सम्म वडा अध्यक्षमा र मेयरमा २ पटक निर्वाचित भएर देश र समाज विकासका लागि आफुले काम गर्दै गर्दा भएको उपलब्धि र चुनोतीको बिषयमा आफ्नो धारणा राख्नु भएको थियो ! साथै उहॅाले सहभागिहरूबाट आएको जिज्ञासालाई समेत प्रष्ट पार्नु भएको थियो !

कार्यक्रमको अन्त्यमा जनजाती महासघंका अध्यक्ष तोरण गुरूङले कार्यक्रममा उपस्थित सम्पुर्ण लाई धन्यवाद दिनुको साथै कार्यक्रम समापन गर्नु भएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस

सम्बन्धित समाचार
ट्रेन्डिङ
चर्चित
ताजा अपडेट

हाम्रो बारेमा

इन्टरनेटसँग जोडिएको पत्रकारिता मानव समाज तथा व्यक्तिका अभिन्न अंगको रूपमा स्थापित भइसकेको छ ।

हाम्रो टिम

अध्यक्ष : भलकाजी राई
संस्थापक सम्पादक : गेल्जेन शेर्पा
सम्पादक : एस. थुलुङ
फोटो पत्रकार : लोक बहादुर राई
बजार प्रतिनिधि : चर्ण कुमारी राई
संवाददाता :
-इन्द्र कुमारी राई
-सुमन राई
आईटी: प्रकाशचन्द्र जाेशी

सम्पर्क

ठेगाना : कपन, काठमाडौं
Email : infotainmentnepal1122@gmail.com
Phone: 9851135525
Mobile : 9843746072, 9851057920
9843591809
सूचना विभाग दर्ता नम्बर : २९६८/ २०७८/७९

सामाजिक सञ्जाल

All right reserved by- Solu sarokar Media Pvt. ltd.  |  Site by : SobizTrend